0
Brak produktów w koszyku.

O nas

Carrea to jedna z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Od początku specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży płytek ceramicznych, armatury sanitarnej i ceramiki. Towary w naszej ofercie zostały dobrane z odpowiednią starannością tak żeby zadowolić najbardziej wymagających klientów. 

W swojej branży działamy już 25 lat jako sklep stacjonarny w Turku. Od 4 lat prowadzimy sklep internetowy carrea.pl który ciągle rozwijamy i oferujemy szerszy wachlarz towarów zarówno dostępnych na stanie magazynowym jak i pod zamówienie.

Nasz zespół składa się z 11 osób w pełni zaangażowanych i chętnych do pomocy w każdej sytuacji. Dzięki częstym szkoleniom oraz udziałowi w różnych branżowych targach m.in. w Valencii, Bolonii i Mediolanie towar oferowany w naszym sklepie jest starannie wyselekcjonowany spośród wielu zagranicznych producentów. Zawsze staramy się podązać za najnowszymi trendami stylistycznymi.

Rok 2016 jest przełomowy dla naszej firmy, zdecydowanie rozbudowaliśmy nasz sklep internetowy o dział inspiracji, porad, oraz rozpoczęliśmy współpracę z niezależnymi architektami. Został uruchominy także specjalny program lojalnościowy dla architektów, wykonawców i sklepów detalicznych.

Doświadczenie
Tysiące
zadowolonych klientów
Styl
Pasja
Jakość
7000 produktów
600
inspiracji
230
kolekcji
Zaangażowanie